زرد

راستی ﻣﻦ (م.ف) ﻫﺴﺘﻢ .
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺧﻮﺍﻥ
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﯿﻦ
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ؟...
ﺭﺍﺳﺘﯽ ﻣﻦ ﮐﯽ ﺑﻮﺩﻡ؟؟!!
ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﯽ ﺑﺎﺷﻢ؟؟!!
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﻢ ﺗﺎ
ﯾﺎﺩﻡ ﺑﻤﻮﻧﻪ ﭼﯽ ﻓﮑﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻭ
ﭼﻲ ﻓﻜﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ
ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ ...
ﺍﮔﺮﻡ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﺍﻭﻧﯽ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺎﺱ ﺑﺸﻪ
ﻻ ﺍﻗﻠﺶ ﯾﻪ ﺟﻔﺘﮑﯽ ﭘﺮﻭﻧﺪﻡ
ﮐﻪ ﺑﮕﻢ ﺧﯿﺮ ﺳﺮم زنده ام

پیام های کوتاه

سیاست یک بوم و ....???? بگم ? بگم?

جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۱ ب.ظ
یکم اینکه مجوز ساخت و سپس نمایش فیلم و تاییدیه ی پوستر مبارک فیلمی با عنوان (لانتوری) [فحشی فراتر از ‌واژه هایی که در گوگل میشه سرچ کرد.واژه ای که ورد زبان زندانیان و به نوعی فحشی زیرزمینی است]، جای بحث داره. دوم اینکه وقتی نشریه یاالثارات به خاطره اهانت به هنرمندان و نسبت دادن آنها به (دیوثی) توقیف، و بعد از چند روز شروع به کارکردنش، [اون هم بعد از چند ماه اجازه ی فعالیت موقت از طرف کمیته مطبوعات]، جای بحث و گفتگو داره. سوم اینکه وقتی رییس تعذیرات حکومتی کشور بعد از توقیف بزرگترین کالای قاچاق بعد از انقلاب و فاش شدن دخالت راه های رسمی و قانونی از جانب (آقایان) و ورود کالاها به کشور اذعان میدارد: اگر ادامه دهید، (اسامیتون رسانه ای میشه) و همان سیاست (بگم بگم) پیشه میشه، میبینی که دو مورد قبلی هم جای بحث نداشته است و چاییدی.
موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۵/۰۵/۱۵
میرزا .....

نظرات  (۷)

۱۵ مرداد ۹۵ ، ۱۷:۰۴ آقای فِلینت
بگم بگم ؛ سیاست نیست!
بلکه استراتژی است.
یک استراتژی سیاست زده!
پاسخ:
حالا سیاست یا استراتژی یا هرچیزی. حق با شماست.
لانتوری فیلم نیست که یه بیانیه اس :) اینقدر گل درشته!
پاسخ:
اون یه فیلمه با ساختار ضعیف و مبتنی بر دیالوگ های نیش دار که اصلا که اصلا ارزش فیلم بودن نداره به نظر عده ای. آقای درمیشیان باز به عقیده عده ای کاملا یه بیانیه سفارشی رو به تصویر کشیدن. درست می گید. اما اصل مطلب تناقضات دولت مردان و مجوزهاست.
یه مدت دنبال معنی این لانتوری بودم!
پاسخ:
گشتم نبود. نگرد نیست.
۱۵ مرداد ۹۵ ، ۲۳:۳۴ گمـــــــشده :)
یعنی فیلم بدیه؟ نبینمش؟
پاسخ:
ارزش دیدن نداره. ولی هر بی ارزشی هم وقتی در موردش حرف زده می شه ارزش پیدا می کنه. ببینش یا نبینش..مساله این است
چند تا از دوستام رفتن لانتوریو دیدن اونام گفتن اصلا سمتش نرو‌که بدرد نخوره به شدتتتت
پاسخ:
:))))
خو من اینقدر بی فرهنگم که آخرین سینما رفتنم مربوط به دوره راهنمایی هست و به اجبار مدرسه!!! آخرین فیلم سینمایی ایرانی هم که دیدم سی دی شماره یک مارمولک بوده ولاغیر:))
تو این مملکت هر کی سرش تو یه آخوری گرمه و ملت هم بی خبر. فقط وقتی دعوایی پیش میاد سر مرز آخورها، ملت یه چیزایی می فهمن!!!
پاسخ:
مسئله اینه که ملت از کارای دولت بی خبرن. به قول شما وقتی یه جنجالی بین خودشون میشه ما هم از تفاله های خبریشون یه نفع اطلاعاتی میبریم
هنوز ندیدمش ولی باید ببینم بخاطر عنوانشم شده می بینمش، اما با عنوان شما کار دارم....

+ این بگم بگم که اینطور افتاد تو دهن ملت شریف ایران بیشک رنسانس سیاسی ایران بود، تا قبل از این بگم بگم ها و شکستن قبح انتقاد تو جامعه ایران مگه کسی جرات حرف زدن داشت؟! همین که خفقان سیاسی حاکم بر جامعه رو تو کل دوران به اصطلاح سازندگی و گفتگوی تمدنها شکست باید با آب طلا نوشت و زد سر در سازمان ملل

چاکر شوما تاج بی بی از تاج محل :-)