زرد

راستی ﻣﻦ (م.ف) ﻫﺴﺘﻢ .
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺧﻮﺍﻥ
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﯿﻦ
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ؟...
ﺭﺍﺳﺘﯽ ﻣﻦ ﮐﯽ ﺑﻮﺩﻡ؟؟!!
ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﯽ ﺑﺎﺷﻢ؟؟!!
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﻢ ﺗﺎ
ﯾﺎﺩﻡ ﺑﻤﻮﻧﻪ ﭼﯽ ﻓﮑﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻭ
ﭼﻲ ﻓﻜﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ
ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ ...
ﺍﮔﺮﻡ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﺍﻭﻧﯽ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺎﺱ ﺑﺸﻪ
ﻻ ﺍﻗﻠﺶ ﯾﻪ ﺟﻔﺘﮑﯽ ﭘﺮﻭﻧﺪﻡ
ﮐﻪ ﺑﮕﻢ ﺧﯿﺮ ﺳﺮم زنده ام

پیام های کوتاه

روزهای جنگی

چهارشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۴۵ ق.ظ
من فکر میکنم با توجه به مفقود شدن این همه تسلیهات نظامی و ناو جنگی و بالگرد و کوفت و زهرمار دیگه بعد از کودتای ترکیه، و با توجه به سابقه ی تیره و تار ترکیه، و باز با نگاه به رابطه ی مشکوک اسراییل و آمریکا و عربستان با ترکیه، امداد رسانی های صد در صد مشهود به داعشی ها توسط ترکیه و نیم نگاهی به بازگشت و ایجاد روابط دوستانه با روسها و ایران، و مهمتر از همه وانمود کردن به کدورت ایجاد شده بین آمریکا و اسراییل بعد از کودتای نافرجام تر از برجام ما در ترکیه، و شایعاتی چون کشف موشکهایی با قابلیت حمل کلاهک اتمی متعلق به آمریکا، در ترکیه و نمایشی بودن اصل کودتا، برای اینکه ادعا کنن، دولت ترکیه هیچ دخالتی نداشته و آقایان آمریکایی و اسراییلی هم ادعا کنن که ما اخیرا با ترکیه مشکلاتی داشتیم، و دخیل نکردن عربستان در مشکلات اخیرشون، قصد دارن ایران عزیزو بترکونن توسط نظام ترکیه. این وسط عربستان برای ایران بده میشه. آمریکا و صهیونیستا هم انگشت اتهام به سمت سعودیا میگیرن. مام که ساده........ اونوقت این برادر کشی و شیعه و سنی کشی به اوج اعلا میرسه. روسیه هم که طبق معمول برای کشورای جهان سوم،تجارتخونه ی تسلیهات نظامی باب کرده و تا میتونه از فرصت استفاده میکنه و در نبردهای واقعی سلاح هاشو تست میکنه. باید اندیشه کرد. بخدا با برجام سرگرممون کردن. با داعش عملیات ایضایی انجام میدن. احساس من اینو میگه. اما حرف که صدای نارسایی دارم. البته اگه رسا هم بود الان خفه م کرده بودن. بگذریم.
موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۵/۰۴/۳۰
میرزا .....

نظرات  (۷)

اونوقت تو این بحران احتمالی استقلال و پرسپولیس بمب خرید خودشونو رو میکنن. زمان جنگ هشت ساله یه عده از آب گل آلود ماهی گرفتن. یه عده که مث همه ی مردم یه رنگ بودن. یه عده که اتفاقا هیچ سوادی از سیاست و چاله چوله های در روی قانون نداشتن. میترسم از روزی که جنگ بشه و یه عده از سیاستمدارا که سوراخ سمبه های قانونو مث کف دستشون بلدن و کاری به گل آلود بودن آب ندارن، تو آب گل آلود چه ها بکنن. خدایا مددی. الهم کن لولیک الفرج. آمین.
. کلا کل زندگی ما اینجوری میگذره که تو هر زمانی ملت رو سمت و سو میدن به چیزایی که همش شاید یه خیمه شب بازی احمقانس...
پاسخ:
اتفاقا این خیمه شب بازی با یه سناریوی بسیار قوی داره پیش میره
چرا همه مارو نشونه گرفتن؟
پاسخ:
چون خودمون میریم جلو لوله توپ. چون سرمون تو لاک خودمون نیست. چون درآرامشیم و چشم ندارن ببینن فارغ از ناآرامی های اقتصادی. چون منابعی داریم که مفت در اختیارشون نمیذاریم. چون ایرانی هستیم. چون مسلمونیم, چون خیلی خیلی خیلی عظمت داریم بزرگیم و میخوان از سر راه بردارنمون یا برموندارن یا ما رو بردارن. چه فعل مزخرفی شد ‎:D‎
۳۰ تیر ۹۵ ، ۱۷:۰۹ گمـــــــشده :)
نفهمیدم تو اون همه و ..و ...و که نوشتین چرا ترکیه میاد ایران عزیزو بترکونه! و عربستان چرا این وسط از چشم ما می شه سوی بد قصه!
سوای این همه و ...و ...و ... کاما و کاما و کاما که نوشتین آرزو می کنم احتمال یکی مونده به آخرتون هیچ وقت به واقعیت نرسه.
++خوشتون میاد جنگ راه بندازین؟ البته منم بدم نمیاد راستش. یه روز که فکرای جورواجور دارن مغزمو می ترکونن (از نوع خوبش نه بدش) می رم یه تفنگی چیزی گیر میارم 4 تا گوله می زنم بالاخره یه گوله هم از اون طرف نصیب من می شه و راحت.
حیف دخترا رو روسیه راه نمی دن.
پاسخ:
دوست داری جنگ بشه? میشه. اما سمت گلوله نرو . گلوله خودش میایه ‎:D‎‏ . میدونی چرا راه نمیدن? آخه پسرای روس خودشون جیگرن و از همین بابت دختراشون بیکار موندن و دارن میترشن. و...
۳۰ تیر ۹۵ ، ۱۸:۰۹ گمـــــــشده :)
نه واقعا دوست ندارم. چون نه جیگرشو دارم سمت گوله برم نه شانسشو دارم که گوله سمتم بیاد
:|
طولانی بود من حوصله نداشتم بخونم
پاسخ:
انتظارمم همین بود
من نمیدونم چرا ترکها آشک ممنوع و فاطما گول میسازن در هزار قسمت اون وخ کودتاچیاشون در سیم ثانیه شکست می خورن
عهههههه