زرد

راستی ﻣﻦ (م.ف) ﻫﺴﺘﻢ .
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺧﻮﺍﻥ
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﯿﻦ
ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ؟...
ﺭﺍﺳﺘﯽ ﻣﻦ ﮐﯽ ﺑﻮﺩﻡ؟؟!!
ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﯽ ﺑﺎﺷﻢ؟؟!!
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﻢ ﺗﺎ
ﯾﺎﺩﻡ ﺑﻤﻮﻧﻪ ﭼﯽ ﻓﮑﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻭ
ﭼﻲ ﻓﻜﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ
ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ ...
ﺍﮔﺮﻡ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﺍﻭﻧﯽ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺎﺱ ﺑﺸﻪ
ﻻ ﺍﻗﻠﺶ ﯾﻪ ﺟﻔﺘﮑﯽ ﭘﺮﻭﻧﺪﻡ
ﮐﻪ ﺑﮕﻢ ﺧﯿﺮ ﺳﺮم زنده ام

پیام های کوتاه

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد

چهارشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵ ق.ظ

امام فرمود: امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. و آقا فرمود: اولا غلط می کند.

از آن نتوانستنِ غلط تا این ادعای توانستن آن غلط، 37 سال گذشت. از این «ادعای توانستن» تا رسیدن به «توانستن» اگر سی و هفت سال دیگر بگذرد، باید بدانیم که یک چشم بر هم زدنی بیش نیست. به همین سادگی.

امضاهای طلایی پنج به اضافه ی یک و این قبیل نمایش ها نهایَتاً چیزی شبیه معاهدات تاریخی ایران زمین نخواهد شد. من فکر می کنم این نمایش ها و این بازی های مزخرف سیاست کنار گذاشته شود و شمشیر اسلام از نیام بیرون کشیده شود و به قصد ایجاد یک امپراطوری بزرگ اسلامی بر روی زمین خون ریخته شود و کفارِ تجارِ قریش گونه ها را از صفحه ی روزگار پاک کردن، شرفش بیش از تن دادن به تعهدات هسته ای و مرکزی و غیره و ذلک است. جهاد در راه خدا فقط حفظ حدود نقشه ی ایران اسلامی نیست بلکه حفظ آبروی ایران زمین هم هست که خارج از محدوده ی تعیین شده توسط سیاست گذاران می باشد. برای حفظ حریم آبروی ایران و ایران اسلامی نباید قائل به محدودیت های خاک و نقشه و مرزبندی شد. نباید گفت با ما کاری نداشته باشید تا با اسلام خودمان بمیریم و به مسائل داخلی ما کاری نداشته باشید. امروز کاری نداشته باشند حتما 37 سال آینده خواهند داشت. تعهداتی که در کاغذی قید شود و به راحتی منسوخ می شود، تعهد نیست، مسخره بازیست، پیامبر اسلام (صلی الله و علیه و اله) تِزش این نبود. دیگران هم نباید تزشان این باشد. این که به صاحت مقدّس نبی اکرم جسارت شود و با یک راهپیمایی و چند خط وب نویسی و تیتر سازی برای چندین روزِ ژورنالیست ها کار فیصله پیدا کند، تز حسین (علیه السلام) نبود. اینکه برای آزادی و جلوگیری از تفرقه ی داخلی، زنان به امان خدا رها شوند و با جرات بگویم: لخت در خیابان ها گز کنند، تز زهرا (سلام الله علیها) و هیچ یک از ائمه و حتی امام (رحمه الله علیه) نبود.

اصلا تز این نبود. تز حفظ آبروی اسلام تحت هر شرایطی بود.

همین.

موافقین ۲ مخالفین ۲ ۹۴/۰۲/۲۳
میرزا .....

نظرات  (۹)

با تمام احترامی که برای شما قائلم...
با وجودی که دارین درست می گین...
با همه ی این ها از این متن خوشم نیامد...
فوق العاده بود
فوق العاده...

حالت خوبه؟
بات توجه به عنوان ترجیح دادم این پست رو نخونم
پستهای ساختارشکنانه ی میرزا رو دوست نمی دارم
سلام،ﮐﻼ ﻫﯿﭻ وﻗﺖ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪم ﻓﺎز ﺷﻤﺎ ﭼﯿﻪ ! اﯾﻨﻮری ﻫﺴﺘﯿﻦ ﯾﺎ اونوری !! وﻟﯽ ﺑﻪ ﻫﺮﺣﺎل ﺣﺮف اﻣﺎم ﺑﺎ ﺣﺮف ﺣﻀﺮت آﻗﺎ ﺗﻔﺎوﺗﯽ ﻧﺪاره ! ﻏﻠﻂ ﻣﯿﮑﻨﺪ ” ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯿﺰ اﺿﺎﻓﯽ (ﮐﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﭼﯿﺰ ﻫﻢ ﻣﺸﺨﺼﻪ !) میخوره ﮐﻪ ﮐﺎری ﮐﻨﻪ ، درواﻗﻊ ﻫﻤﻮن ﻫﯿﭻ ﻏﻠﻄﯽ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﮑﻨﻪ اﺳﺖ !
سلام
خوبین؟
کم پیدایین؟ خانواده خوبن؟ همه چی مرتبه که ان شاء الله؟

۱۱ خرداد ۹۴ ، ۱۴:۱۹ فروهر وَ فرداد
بنظر نمیاد زنده باشی....این مطلب رو جدی میگم
رُک بودنتون ادم رو میترسونه
۱۷ خرداد ۹۴ ، ۰۸:۴۷ بامداد خمار
این فرزانه خانم آدرس وبلاگشونو تو نظرات میرزا بذارن بیام سر بزنم به وبشون